Коли норвежка Тоне Фінангер (Tonne Finanger) змайструвала свою першу ляльку-тільду, їй і на думку не спадало, що ця симпатична скандинавська іграшка об'єднає майстринь всього світу в пошуках нових сюжетів, матеріалів та ідей для цілого світу під назвою TILDA.

Масова «тільдоманія» почалась у 1999 році після появи на світ двох книг автора - «Тільда Різдво» та «Тільда Великдень». Майже десять років потому бренд став настільки популярним, що під маркою «Тільда» в усьому світі продаються тисячі матеріалів для рукоділля (тканини, нитки, ґудзики, викрійки тощо). У схожій техніці працюють й інші дизайнери (наприклад, росіянка Оксана Ярмольник), але все ж таки ляльки від Тоні відрізняються притаманною саме їм індивідуальністю. Кожна фігурка має власний - і досить примхливий - характер та вважає за краще, щоб її називали по імені.

Об'єднує ляльок погляд - саме по чорних очках-намистинках можна визначити, чи є лялька, яку Ви тримаєте в руках тільдою, чи це просто стилізований експонат.

Ці чарівні фігурки є елементами інтер'єру та гарними подарунками родичам та друзям, а іноді - стають справжніми хранителями домівки.

Для пошиву ляльок використовуються натуральні тканини - льон, бавовна, бязь, вовна, фланель, войлок. Для одягу тільдиків підходить будь-який матеріал - джинса, ситець тощо. Малюнок - смужка, клітинка, квітковий орнамент!

Останні роботи

Шкарпетки для Миколая   Конячки   кухонний набір

Останнє з блогу

 • 27.05.2013
  Вітаю ! Повернувшись з теплих країв у нашу львівську дощову реальність починаю задумуватись над осінньою колекцією.... Літо цього року буде присвячене печворку та торбинкам! Планую також поекспериментувати з дизайнерським одягом! Отже, незабаром, для тих хто ще тільки пакується у подорож до морського узбережжя різні торбинки-цікавинки на пляж і не тільки!!!
 • 25.03.2013
  Ніяк та зима не закінчиться..... але я все ж таки шукаю весняного сонця і натхнення в яскравих кольорах! Розпочала роботу на колекцією домашнього текстилю до Великодня ! Незабаром....
 • 29.12.2012
  Вітаю усіх з наступаючим Новим роком ! Бажаю Вам у новому році звершення усіх задумів, творчого натхнення та міцного здоров'я! Нехай цей рік змії принесе Вам життєву мудрість та виваженість у прийнятті рішень!
 • 24.09.2012
  Вітаю усіх! Ми з чоловіком повернулися з відпустки і я з новими силами та з новими ідеями вже приступила до роботи. Поки ми відпочивали у Львові відрився фестиваль Ляльковий світ, який триватиме до 30 вересня 2012 року. Запрошую усіх ! Влітку я зосередила свою увагу печворку та вишивці, мене також зацікавили торбинки та гаманці. Поряд з цим не планую відступати і від лялькової творчості. Отже, зараз я починаю роботу над новорічною колекцію, яку класично представлю десь наприкінці жовтня!