Дзюба Галина
місто Львів

Виготовлення ляльок - улюблене хобі.

жовтень 2009 - учасник Першого Львівського фестивалю "Ляльковий світ"

грудень 2009 - учасник виставки авторських ялинкових іграшок у Львові
травень 2010 - учасник фестивалю "Файн Арт" в Києві
вересень 2010 - учасник Другого Львівського фестивалю "Ляльковий світ"

квітень 2011 - учасник Третього Львівського фестивалю "Ляльковий світ"

травень 2011 - учасник Другого Міжнародного Салону авторської ляльки "Київська казка"

Останні роботи

Шкарпетки для Миколая   Конячки   кухонний набір

Останнє з блогу

 • 27.05.2013
  Вітаю ! Повернувшись з теплих країв у нашу львівську дощову реальність починаю задумуватись над осінньою колекцією.... Літо цього року буде присвячене печворку та торбинкам! Планую також поекспериментувати з дизайнерським одягом! Отже, незабаром, для тих хто ще тільки пакується у подорож до морського узбережжя різні торбинки-цікавинки на пляж і не тільки!!!
 • 25.03.2013
  Ніяк та зима не закінчиться..... але я все ж таки шукаю весняного сонця і натхнення в яскравих кольорах! Розпочала роботу на колекцією домашнього текстилю до Великодня ! Незабаром....
 • 29.12.2012
  Вітаю усіх з наступаючим Новим роком ! Бажаю Вам у новому році звершення усіх задумів, творчого натхнення та міцного здоров'я! Нехай цей рік змії принесе Вам життєву мудрість та виваженість у прийнятті рішень!
 • 24.09.2012
  Вітаю усіх! Ми з чоловіком повернулися з відпустки і я з новими силами та з новими ідеями вже приступила до роботи. Поки ми відпочивали у Львові відрився фестиваль Ляльковий світ, який триватиме до 30 вересня 2012 року. Запрошую усіх ! Влітку я зосередила свою увагу печворку та вишивці, мене також зацікавили торбинки та гаманці. Поряд з цим не планую відступати і від лялькової творчості. Отже, зараз я починаю роботу над новорічною колекцію, яку класично представлю десь наприкінці жовтня!